EEU-ED2V680S
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2V680S
EEU-ED2V680S Hakkında
Panasonic EEU-ED2V680S, 68 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile 10000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, 100 kHz'de 1A ve 120 Hz'de 400mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipinde radial can paketinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 400 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V