EEU-ED2V470B
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2V470B
EEU-ED2V470B Hakkında
Panasonic EEU-ED2V470B, 47 µF kapasitansına sahip 350V radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 800 mA, 120 Hz'de 320 mA ripple akım yüklemesine dayanıklıdır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere geniş uygulama alanında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V