EEU-ED2V470
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2V470
EEU-ED2V470 Hakkında
Panasonic EEU-ED2V470, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltajda çalışan bu radial montajlı bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. 10000 saatlik ömre sahip kondansatör, -25°C ile +105°C arasında güvenli bir şekilde çalışabilir. 100 kHz'de 800 mA ve 120 Hz'de 320 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 800 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V