EEU-ED2V101
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2V
EEU-ED2V101 Hakkında
Panasonic EEU-ED2V101, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.2A ve 120 Hz'de 540mA ripple akım kapasitesi sayesinde güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Radial, Can paket türü ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 540 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V