EEU-ED2G470B
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2G470B
EEU-ED2G470B Hakkında
Panasonic EEU-ED2G470B, 47µF kapasitansına ve 400V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -25°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 10000 saat ömür garantisi ile tasarlanmıştır. 100 kHz'de 840 mA ve 120 Hz'de 336 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 840 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 336 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V