EEU-ED2D820S
CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2D820S
EEU-ED2D820S Hakkında
Panasonic EEU-ED2D820S, 82 µF kapasiteli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 1.1 A, 120 Hz'de 440 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 440 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V