EEU-ED2D101
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2D101
EEU-ED2D101 Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EEU-ED2D101, 100 µF kapasitans değerine ve 200 V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalarda kullanılmaya uygun bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 10000 saatlik yaşam ömrüne sahiptir. Through hole montajı ile PCB'lere direkt entegre edilebilen kondansatör, 100 kHz'de 1.3 A ve 120 Hz'de 585 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 585 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V