EEU-ED2C470
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2C
EEU-ED2C470 Hakkında
Panasonic EEU-ED2C470, 47 µF kapasiteli, 160 V nominal gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 750 mA ve 120 Hz'de 300 mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Yüksek frekans ve düşük frekans uygulamaları için kararlı performans sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 300 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V