EEU-ED2C330
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2C330
EEU-ED2C330 Hakkında
Panasonic EEU-ED2C330, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan entegrasyonu sağlar. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 8000 saat yaşam süresi garantisi verir. ±20% tolerans ile genel amaçlı endüstriyel, elektronik güç kaynakları, amplifikatör ve filtreleme devrelerinde kullanım için tasarlanmıştır. 100 kHz'de 580 mA ve 120 Hz'de 232 mA ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 580 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 232 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V