EEU-ED2C221SB
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2C221SB
EEU-ED2C221SB Hakkında
Panasonic EEU-ED2C221SB, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V voltaj derecesinde tasarlanmış bu radial, through-hole montaj tipi kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sağlar. Yüksek frekansta (100 kHz) 1.7A, düşük frekansta (120 Hz) 675mA ripple akımı kapasitesi vardır. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 675 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V