EEU-ED2C221
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-ED2C
EEU-ED2C221 Hakkında
Panasonic EEU-ED2C221, 220 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltage ile tasarlanmış olup, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ±20% tolerans ile çalışır. 105°C'de 10.000 saat ömür süresine sahiptir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 1.7 A, 120 Hz'de 765 mA'dir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtrele devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan through-hole tipi bir kondansatördür. Radial, can paket tipinde sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 765 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V