EEU-EB2V680
CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2V
EEU-EB2V680 Hakkında
Panasonic EEU-EB2V680, 68 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile güç kaynakları, aydınlatma ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme, düzeltme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. ±20% tolerans, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresine sahiptir. 780 mA ripple akımı @ 100 kHz ve 390 mA ripple akımı @ 120 Hz kapasitesine sahip genel amaçlı uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 780 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 390 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V