EEU-EB2V330S
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2V330S
EEU-EB2V330S Hakkında
Panasonic EEU-EB2V330S, 33 µF kapasitesi ve 350V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömürlü tasarlanmıştır. 100 kHz'de 480 mA, 120 Hz'de 240 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, invertörler ve genel amaçlı elektronik devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 480 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V