EEU-EB2V101
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2V101
EEU-EB2V101 Hakkında
Panasonic EEU-EB2V101, 100 µF kapasitesi ve 350V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanıldığı için endüstriyel, tüketim elektroniği ve elektrik devrelerinde yaygın olarak tercih edilir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. High frequency ripple current kapasitesi 970 mA @ 100 kHz, low frequency ripple current kapasitesi ise 485 mA @ 120 Hz'dir. ±20% tolerans değeriyle birlikte, güç kaynakları, filtreleme, gerilim düzenleme ve depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 970 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 485 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V