EEU-EB2G470S
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2G470S
EEU-EB2G470S Hakkında
Panasonic EEU-EB2G470S, 47 µF kapasitesi ve 400 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür süresi (105°C'de) spesifikasyonlarına sahiptir. Geniş işletme sıcaklığı aralığında (-25°C ~ 105°C) güvenli çalışır. 730 mA ripple current kapasitesi (100 kHz) ve 365 mA ripple current (120 Hz) ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. Genel amaçlı endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 730 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 365 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V