EEU-EB2G220
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2G220
EEU-EB2G220 Hakkında
Panasonic EEU-EB2G220, 22 µF kapasitans değerine sahip radial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V nominal voltaj ile tasarlanan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. -25°C ile +105°C arasında çalışan bu kondansatör, radial Through-Hole montaj tipine sahiptir. 100 kHz'de 410 mA ve 120 Hz'de 205 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 410 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 205 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V