EEU-EB2G100
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2G100
EEU-EB2G100 Hakkında
Panasonic EEU-EB2G100, 10 µF kapasitesi ve 400 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenebilen bu komponentin ±20% toleransı vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür süresi garantisine sahiptir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 250 mA ve 120 Hz'de 125 mA'dır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrolü ve filtreleme işlevlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 250 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 125 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V