EEU-EB2E101S
CAP ALUM 100UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2E101S
EEU-EB2E101S Hakkında
Panasonic EEU-EB2E101S, 100 µF kapasitanslı, 250V rated voltage ile çalışan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 660 mA ve 100 kHz'de 1.2 A ripple current değerlerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler, konvertörler ve filtreleme devreleri gibi birçok elektronik cihazda kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V