EEU-EB2D151S
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2D151S
EEU-EB2D151S Hakkında
Panasonic EEU-EB2D151S, 150 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim için tasarlanmıştır ve ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 5000 saat ömrü garantisi 105°C'de sağlamaktadır. Ripple current özellikleri 100 kHz'de 1.28 A ve 120 Hz'de 704 mA olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.28 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 704 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V