EEU-EB2C680S
CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2C680
EEU-EB2C680S Hakkında
Panasonic EEU-EB2C680S, 68 µF kapasitansı ve 160V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransı ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmıştır. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 100 kHz'de 750 mA ripple akımına dayanıklıdır. Through-hole montajı sayesinde PCB'lere kolaylıkla entegre edilebilir. Radial, can tipi paketlemesi standart elektronik uygulamaları için uygun.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 412.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V