EEU-EB2C221S
CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2C
EEU-EB2C221S Hakkında
Panasonic EEU-EB2C221S, 220 µF kapasitansı ve 160 V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir ve 5000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 100 kHz'de 1.28 A ve 120 Hz'de 704 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, dekouplaj ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.28 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 704 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V