EEU-EB2C151S
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB2C151S
EEU-EB2C151S Hakkında
Panasonic EEU-EB2C151S, 150 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saatlik ömür süresi ile genel amaçlı elektrik devrelerinde, güç kaynakları, filtreleme ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 100 kHz'de 1.28 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.28 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 704 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V