EEU-EB1J470S
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J470
EEU-EB1J470S Hakkında
Panasonic tarafından üretilen EEU-EB1J470S, 47 µF kapasitansa ve 63V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz yüksek frekans'ta 104 mA ve 120 Hz düşük frekans'ta 80 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar için uygundur ve endüstriyel elektronik, güç kaynakları, filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 104 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 80 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V