EEU-EB1J3R3
CAP ALUM 3.3UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J3R3
EEU-EB1J3R3 Hakkında
Panasonic EEU-EB1J3R3, 3.3 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa içinde sağlanan bu kondansatör, through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 7000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans değerine ve 49.5 mA @ 100 kHz high frequency ripple current kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan genel amaçlı bir kondansatör türüdür.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 49.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V