EEU-EB1J330S
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J330S
EEU-EB1J330S Hakkında
Panasonic EEU-EB1J330S, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile çalışmaya uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında kullanılabilir. 5000 saatlik ömür @ 105°C ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipi ile PCB uygulamalarında yerleştirilir. 100 kHz'de 65 mA ve 120 Hz'de 50 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan standart bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 65 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V