EEU-EB1J330H
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J330H
EEU-EB1J330H Hakkında
Panasonic EEU-EB1J330H, 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 7000 saat ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 92.3 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 92.3 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 71 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V