EEU-EB1J2R2S
CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J2R2S
EEU-EB1J2R2S Hakkında
Panasonic EEU-EB1J2R2S, 2.2µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans sınırında üretilmiştir. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere dikey olarak monte edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 27.22 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 16.5 mA ripple current yeteneğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. Bileşen eskimiş/üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 27.22 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 16.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V