EEU-EB1J2R2B
CAP ALUM 2.2UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J2R2B
EEU-EB1J2R2B Hakkında
Panasonic EEU-EB1J2R2B, 2.2 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa içerisinde through-hole montajı destekler. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 7000 saat yaşam süresi garantilidir. ±20% tolerans ve 28.6 mA ripple current (100 kHz) özellikleri ile güç kaynakları, filtreleme ve coupling uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 28.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 22 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V