EEU-EB1J220B
CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J220B
EEU-EB1J220B Hakkında
Panasonic EEU-EB1J220B, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile çalışan bu radial can paketli komponent, genel amaçlı uygulamalarında kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 7000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans değeri ile üretilen bu kondansatör, düşük ve yüksek frekans ripple akımlarına karşı tasarlanmıştır. Through hole montajı ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Genel elektrik devrelerinde, güç kaynakları ve ses uygulamalarında kullanım alanı bulur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 71.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V