EEU-EB1J1R0SH
CAP ALUM 1UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J1R0SH
EEU-EB1J1R0SH Hakkında
Panasonic EEU-EB1J1R0SH, 1 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu radial montajlı komponent, -40°C ile +105°C arasında çalışır. 5000 saat yaşam süresi 105°C'de garantilidir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 14.85 mA ripple current kapasitesine 100 kHz'de ve 9 mA kapasitesine 120 Hz'de sahiptir. Güç kaynakları, filtreler ve sinyal bağlantı noktalarında yaygın olarak kullanılır. Parça şu anda obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 14.85 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V