EEU-EB1J100S
CAP ALUM 10UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1J100S
EEU-EB1J100S Hakkında
Panasonic EEU-EB1J100S, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through hole montajlı radial can kasa tipindedir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile malzeme seçimi, güç kaynakları, filtreleme ve signal processing devrelerinde yaygın olarak uygulanmaktadır. 100 kHz'de 49.5 mA ripple current kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 49.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 30 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V