EEU-EB1H101S
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1H101S
EEU-EB1H101S Hakkında
EEU-EB1H101S, Panasonic tarafından üretilen 100 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanan bu radial bağlantılı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışmaya uygun olup, 105°C'de 5000 saat ömür değerine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan bu komponent, ±20% tolerans ile üretilmektedir. 100 kHz'de 128.7 mA ve 120 Hz'de 99 mA ripple akım kapasitesi ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve dc-dc konvertörlerde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 128.7 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 99 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V