EEU-EB1H100SH
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1H100SH
EEU-EB1H100SH Hakkında
Panasonic EEU-EB1H100SH, 10 µF kapasitesinde, 50V rated voltajda radial konnektörlü alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye direk entegre edilebilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile +105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında, 5000 saat ömürlü tasarımı endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur. ±20% toleranslı kapasitans değeri, 27 mA low frequency ve 44.55 mA high frequency ripple current özelliğiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 44.55 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 27 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V