EEU-EB1E470SH
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1E470SH
EEU-EB1E470SH Hakkında
Panasonic EEU-EB1E470SH, 47 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu radial, through-hole montaj komponentinin çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 105°C arasındadır. 5000 saat ömür süresine (105°C'de) sahip olan kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmektedir. 100 kHz'de 71.5 mA, 120 Hz'de 55 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bu bileşen, endüstriyel ve tüketici elektroniğinde yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 71.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V