EEU-EB1E470H
CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1E470H
EEU-EB1E470H Hakkında
Panasonic EEU-EB1E470H, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türüne sahip bu bileşen, 25V dereceli voltaj için tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışan kondansatör, 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresi garanti eder. 100 kHz'de 101.4 mA ripple akım kapasitesi ile yüksek frekanslı uygulamalarda, 120 Hz'de 78 mA ripple akım ile düşük frekanslı devrelerde kullanılabilir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik sistemlerde yer bulur. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 101.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V