EEU-EB1E102
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1E102
EEU-EB1E102 Hakkında
Panasonic EEU-EB1E102, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1000 µF kapasitansa ve 25V nominal voltajına sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 10.000 saatlik ömür garantisine (105°C'de) sahiptir. 100 kHz'de 572,7 mA ve 120 Hz'de 498 mA ripple akımı kapasitesine sahip olan kondansatör, güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% toleransı ile üretilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 572.7 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 498 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V