EEU-EB1E101S
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1E101S
EEU-EB1E101S Hakkında
Panasonic EEU-EB1E101S, 100 µF kapasitanslı 25V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipine sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 123.5 mA @ 100 kHz yüksek frekans ripple akımı ve 95 mA @ 120 Hz düşük frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolaması için yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 123.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 95 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V