EEU-EB1E101B
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1E101B
EEU-EB1E101B Hakkında
Panasonic EEU-EB1E101B, 100 µF kapasitansı ve 25 V nominal gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye radial olarak yerleştirilir. Genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini korur. Low frequency'de 135 mA (120 Hz) ve high frequency'de 175,5 mA (100 kHz) ripple current özellikleriyle güç uygulamalarında kullanılabilir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 175.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 135 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V