EEU-EB1A332
CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
EEU-EB1A332
EEU-EB1A332 Hakkında
Panasonic EEU-EB1A332, 3300 µF kapasitansı ve 10V nominal gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenmeye uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi veren kondansatör, low frequency'de 802 mA, high frequency'de 922.3 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 922.3 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 802 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V