EET-XB2W151LJ
CAP ALUM 150UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-XB2W151LJ
EET-XB2W151LJ Hakkında
Panasonic EET-XB2W151LJ, 150 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% toleransa ve 7000 saat ömür garantisine 105°C'de sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 10 kHz'de 1.106A ve 120 Hz'de 790 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı endüstriyel ve elektronik uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. Ürün şu anda üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.106 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 790 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V