EET-UQ2W471EA
CAP ALUM 470UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W471EA
EET-UQ2W471EA Hakkında
Panasonic EET-UQ2W471EA, 470 µF kapasitanslı 450V alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -25°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 2000 saatlik ömür süresi 85°C'de belirtilmiştir. 120Hz'de 423mOhm ESR ve ±20% toleransla tasarlanmıştır. 10kHz'de 3.542A ve 120Hz'de 2.53A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün mevcut olarak üretim dışı durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 423mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.542 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.53 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V