EET-UQ2W331KF
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W331KF
EET-UQ2W331KF Hakkında
Panasonic EET-UQ2W331KF, 330µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye kolay entegre edilebilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi özellikleri taşır. ±20% tolerans ve 603mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, yüksek voltaj filtreleme ve enerji depolama devrelerinde uygulanmaya uygun olmuştur. -25°C ile 85°C arasında stabil işletim sağlar. 10kHz'de 2.814A ripple akım kapasitesi ile DC-DC dönüştürücüler ve regülatör devreleri başta olmak üzere genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 603mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.814 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.01 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V