EET-UQ2W271KA
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W271KA
EET-UQ2W271KA Hakkında
Panasonic EET-UQ2W271KA, 270µF kapasitansla 450V nominal gerilim için tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür garantisi ile -25°C ile 85°C arasında çalışır. 120Hz'de 1.78A ve 10kHz'de 2.492A ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, 737mΩ ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Üretim durumu: Discontinued.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 737mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.492 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.78 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V