EET-UQ2W221HA
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W221HA
EET-UQ2W221HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2W221HA, 220 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyona uygundur. -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi bulunmaktadır. ESR değeri 904mOhm (120Hz) ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve genel amaçlı filtre devrelerinde uygulanabilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Radial snap-in kasa tipi sayesinde hızlı monte ve bakım sağlar. Ripple akım kapasitesi 120Hz'de 1.55A, 10kHz'de 2.17A'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V