EET-UQ2W221DA
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W221DA
EET-UQ2W221DA Hakkında
Panasonic EET-UQ2W221DA, 220 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltajda tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Snap-in radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -25°C ile 85°C arası çalışma sıcaklık aralığında, 85°C'de 2000 saat ömür garantisi verir. ESR değeri 120Hz'de 904mOhm, ripple akımı 10kHz'de 2.17A ve 120Hz'de 1.55A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, düşük frekans filtreleme ve destek kondansatörü olarak kullanılır. Ürünün üretimi durdurulmuştur (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 904mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.17 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V