EET-UQ2W181HA
CAP ALUM 180UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W181HA
EET-UQ2W181HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2W181HA, 180µF kapasitansla 450V rated voltajda çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türüyle tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanıldığı için güç kaynakları, kontrol devreler ve filtre uygulamalarına uygundur. 2000 saat ömür süresi 85°C'de garantilidir. -25°C ile 85°C arasında çalışır. ESR değeri 120Hz'de 1.105Ohm olup, 10kHz'de 1.89A ripple akımı sağlayabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. Bu ürün artık üretilmeyen (obsolete) bir parçadır.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.105Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.89 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V