EET-UQ2W121HA
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Üretici
Panasonic
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W121HA
EET-UQ2W121HA Hakkında
Panasonic EET-UQ2W121HA, 120 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa ile through-hole montajı destekler. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, -25°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi bulunmaktadır. 120 Hz'de 1.04 A ve 10 kHz'de 1.456 A ripple akım kapasitesi sunmaktadır. ESR değeri 120 Hz'de 1.658 Ohm'dur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj devreleri gibi endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır. Ürün obsolete durumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.658Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.456 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V