EET-UQ2W121BA
CAP ALUM 120UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2W121BA
EET-UQ2W121BA Hakkında
Panasonic EET-UQ2W121BA, 120µF kapasitanslı, 450V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can tipinde paketlenen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 1.658Ω ESR değeri ile 120Hz'de ve 1.456A ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel güç kaynakları, filtreleme devreleri ve yüksek voltajlı uygulamalarda tercih edilir. Bileşen şu anda üretimden kaldırılmış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.658Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.456 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.04 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V