EET-UQ2V821LA
CAP ALUM 820UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2V821LA
EET-UQ2V821LA Hakkında
Panasonic EET-UQ2V821LA, 820 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 243 mOhm ESR değeri ile 120 Hz'de çalışırken, 10 kHz'de 4.55 A ripple akım taşıyabilir. -25°C ile 85°C arasında çalışan ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi olan bu bileşen, endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 243mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.55 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V