EET-UQ2V561LA
CAP ALUM 560UF 20% 350V SNAP
Seri / Aile Numarası
EET-UQ2V561LA
EET-UQ2V561LA Hakkında
Panasonic EET-UQ2V561LA alüminyum elektrolitik kondansatördür. 560µF kapasitans değeri ve 350V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk soldurulur. Radial, snap-in kutu tasarımına sahiptir. 120Hz'de 355mOhm ESR değerine ve 2000 saatlik ömrü 85°C'de mevcuttur. -25°C ile 85°C arasında çalışır. 10 kHz'de 3.64A ve 120Hz'de 2.6A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 355mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.64 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V